Interles Slovakia - Husqvarna v Ružomberku

verified_user
921 likes
6 favorites
Tatranská cesta 5236
034 01 Ruzomberok, Slovensko
Request for information

Similar companies to Interles Slovakia - Husqvarna v Ružomberku

MERKUR SLOVAKIA s.r.o. Ružomberok Ružomberok
Bystrická cesta 41, Ružomberok
None

Interles Slovakia - Husqvarna v Ružomberku Company Bio

Všeobecné informácie

Firma IFP INTERLES Slovakia vznikla v roku 1992 na základe partnerskej spolupráce s rakúskou spoločnosťou INTERFORST GmbH. Zakladateľom a zároveň majiteľom je Igor Pudiš. V roku 2006 vybudovaná predajňa aj na Slovensku podľa vzorov predajní INTERFORST GmbH.Predajňa / firma postupne naberala na svojej nezávislosti a dnes ponúka oveľa, oveľa širší sortiment popredných svetových výrobcov ponúkajúcich produkty na uľahčenie práce v lese, či už pri ťažbe dreva, spracovaní dreva v priemysle, ale aj v domácom využití. Široký sortiment tohto druhu, ktorý ponúkame nájde uplatnenie naozaj všade. Les, záhrada, chata, firemné priestory, domácnosť, dielňa, hotely, rekreačné strediská, namáhavé turistické trasy, kde samozrejme nezabúdame na relaxáciu a oddych. Rok 2010 priniesol firme reorganizáciu – bola otvorená nová predajňa označovaná ako „Husqvarna“, v rámci priestorov IFP INTERLES. Teda v súčasnosti u nás nájdete dve predajne, jedna je technického charakteru – HUSQVARNA (technika do lesa, záhradný program, bezpečnosť pri práci, ...), druhá predajňa má charakter poľovnícko-relaxačno-turistický (oblečenie a obuv, turistika a voľný čas, ...), predajňa označovaná ako „Interles“

Tatranská cesta 5236 Ruzomberok

Opening hours
Pondelok:
08:00 - 13:00
Utorok:
08:00 - 18:00
Streda:
08:00 - 18:00
Štvrtok:
08:00 - 18:00
Piatok:
08:00 - 13:00
Sobota:
08:00 - 13:00
Websites
Účty na sociálnych sieťach
facebook
Kategórie
obchod s kosačkami na trávu opravovňa kosačiek na trávu obchod

Interles Slovakia - Husqvarna v Ružomberku Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company