Centrum Zdravého Života

verified_user
Na Križovatkách 78
82104 Bratislava, Slovensko
Request for information

Centrum Zdravého Života Company Bio

General information

Poslaním nášho Centra Zdravého Života je pozerať sa na choroby a problémy nielen z ich biologickej podstaty, ale celostne/holisticky liečiť a následne odstraňovať hlavne ich psychosomatické príčiny. Našim cieľom je poskytovať trvalo najvyššiu kvalitu celostnej a integrálnej terapeutickej starostlivosti, s cieľom dosiahnuť nastolenie zdravia a duševnej pohody prostredníctvom produktov z prírodnej lekárne, alternatívnych techník a terapií, kurzov a seminárov, pre každého klienta a pri každej jeho návšteve. Na dosiahnutie tohto cieľa, sme si predsavzali poskytovať širokej verejnosti kvalitné a cenovo dostupné služby a produkty čisto z prírodnej lekárne. Neustále sa sami vzdelávame v rôznych oblastiach alternatívnej medicíny, cez odborné tuzemské aj medzinárodné semináre a kurzy. Staráme sa o svoj osobný a profesionálny rast, sami sledujeme a používame samoliečiace postupy, kde si hneď na sebe môžeme overiť účinky a výsledky novozískaných terapeutických techník.

Na Križovatkách 78 Bratislava

Opening hours
pondelok:
14:00 - 18:00
utorok:
10:00 - 18:00
streda:
10:00 - 18:00
štvrtok:
10:00 - 18:00
piatok:
10:00 - 18:00
Phone numbers
Websites
Účty na sociálnych sieťach
facebook
Establishment year
2010
Activity form
Services
Law form
Private limited company
Keywords
terapie, masáže, chiropraktika

Centrum Zdravého Života Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company