Agrotrade, s.r.o.

thumb_up 244 likes
rate_review 2 Reviews
favorite 2 favorites
Hlavná 5469/60A
92901 Dunajská Streda, Slovensko
phone
Click to show phone
Request for information

Agrotrade, s.r.o. Company Information

Všeobecné informácie

Hlavným zameraním spoločnosti AGROTRADE bol predaj poľnohospodárskej techniky a náhradných súčiastok na traktory ZETOR, rozmetadlá, nakladače, pluhy, rotačné kosačky a podobne.
Postupom času sme našu činnosť rozšírili aj na záhradnú techniku, v ktorej zastupujeme také renomované značky, ako sú HUSQVARNA, GARDENA, STIHL, HONDA. Od uvedených značiek predávame najmä kosačky, ručné motorové píly a postrekovače.
Ďalej, ručné elektrické náradie, vŕtačky, brúsky, kompresory, vodárničky, zváračky, vysávače a vysokotlakové čističe značiek Karcher, GUDE a FERM.

Malú poľnohospodársku techniku zastupuje v našej ponuke malotraktor AGZAT, ROBI, VARI SYSTÉM, TZ4K-14 a ich modernizované verzie.
Na celý, nami poskytovaný sortiment strojov, zabezpečujeme náhradné súčiastky a tiež komplexný záručny a pozáručný servis, kde služby poskytujeme s viac ako 20 ročnou skúsenosťou.
Ďalším našim zmluvným partnerom je spoločnosť AGADOS - popredný výrobca širokéhe sortimentu auto prívesov.

Neoddeliteľnou súčasťou obchodnej činnosti našej spoločnosti je predaj širokého sortimentu náhradnych súčiastok a dielov, z ktorých je potrebné spomenúť najmä: akumulátory, ložiská, guferá, klinové remene, filtre, oleje, reťaze, svetlomety, žiarovky, hydraulické hadice, hydraulické čerpadlá, zdvíhacie zariadenia, štartéry, alternátory, autokozmetika, chladiaca kvapalina, spojovací materiál a kardany.

Okrem obchodnej činnosti sme našu činnosť rozšírili aj o poskytovanie služieb v oblasti pneuservisu na nákladné aj osobné automobily, poľnohospodárske a cestné stroje.
Tešíme sa z priazne mnohých zákazníkov z radov domácich hobby majstrov, záhradkárov, ale aj profesionálov, poľnohospodárov.
Pozornosť zameriavame aj na potreby obecných úradov, kde ponúkame široký sortiment komunálnej techniky, od čistiacich zariadení, cez rotačné kefy, sypace, snehové radlice, dŕviče, až po lopaty, metly, fúriky a pod.

Po práci je dobré zvoliť oddych a relax. Aj v tomto segmente u nás nájdete zaujímavý sortiment.
Na aktívne využitie voľného času ponúkame loďky, lodné motory, kajaky, vodné bicykle.

AGROTRADE je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a naše pôsobenie na trhu sme plne využili na to, aby sme zákazníkom poskytovali pod jednou strechou kvalitný tovar s komplexnými službami za prijateľné ceny, s ciel'om zostať dlhodobým, zodpovedný a spol'ahlivým partnerom.

Hlavná 5469/60A Dunajská Streda

Opening hours
pondelok:
07:30 - 17:30
utorok:
07:30 - 17:30
streda:
07:30 - 17:30
štvrtok:
07:30 - 17:30
piatok:
07:30 - 17:30
sobota:
08:00 - 12:00
Parking
The company has a parking lot.
Phone number
+421910999155
Linki
Účty na sociálnych sieťach

Agrotrade, s.r.o. Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company